بهترین جراح دیسک کمر

جراحی دیسک کمر

عارضه دیسک کمر از مشکلات رایجی است که بسیاری از افراد در طول زندگی دچار آن می شوند و گاها درد کمر زندگی روزمره آن ها را مختل می کند و بعد از مراجعه به پزشک متخصص ، گاها نیاز به جراحی دیسک کمر پیدا می کند و به دنبال بهترین جراح دیسک کمر در ایران و یا شاید تهران بگردند.

روش های مختلفی برای درمان دیسک کمر وجود دارد که جراحی مرحله آخر آن است. در واقع اگر روش های غیر جراحی به بهبود فرد کمک نکند از عمل دیسک کمر استفاده می شود که مراجعه به متخصص خوب می تواند به درمان به موقع آن کمک کند. بیمارانی که نیاز به جراحی دارند، دارای مشخصاتی هستند که در آن صورت پزشک توصیه به جراحی می‌کند.

بهترین جراح دیسک کمر

بهترین جراح دیسک کمر در ایران

به بالشتک های که بین استخوان های مهره به شکل محکم وجود دارند دیسک کمر  گفته می شود دیسک ها به شکلی محکم بین ستون فقرات قرار گرفته و به وسیله رباط های متصل کننده استخوان های نخاع به هم پیوسته می شوند و به حفظ ثبات ستون مهره های کمری کمک می کند. متاسفانه این دیسک ها با گذشت زمان و افزایش سن، ضعیف تر و آسیب پذیرتر می شوند که با عوارض دردناک و محدودکننده خاص خود همراه است.

جراحی ستون فقرات را اکثرا متخصصین و جراحان مغز و اعصاب انجام می دهند. این متخصصان اکثرا دانش خود در زمینه ی ارتوپد و یا مغز و اعصاب را در کلاس های آموزشی تحت عنوان ستون فقرات افزایش داده اند و به آن ها جراح ستون فقرات می گویند.

بهترین جراح دیسک کمر در ابتدا باید مهارت و توانای و تجربه بالایی داشته باشد ، برای درک این موضوع باید از بیماران جراحی که انتخاب کرده اید درباره جراحیشان بپرسید . همچنین از خود جراح درباره نحوه جراحی و مراقبت های بعد از عمل و عوارض احتمالی جراحی بپرسید. بخش بزرگی از اهمیت جراحی ، مراقبت های بعد از عمل دیسک کمر است که رعایت آن ها به روند بهبود بیمار کمک می کند